Ile Lewandowski zaplacil za apartament w Warszawie?

Ile zapłacił Lewandowski za mieszkanie w Warszawie?

Robert Lewandowski kupił mieszkanie w Warszawie. Piłkarz, który strzelił najwięcej goli dla reprezentacji Polski, wprowadził się do Złotej 44. Mieszkanie w „chmurach” jest dziś warte miliony. Oficjalnej ceny nie podano, jednak biorąc pod uwagę ceny mieszkań w budynku – „Lewy” mógł wydać na apartament nawet 30 mln zł.

Ile kosztuje Robert Lewandowski?

„Lewandowski już ma cenę – 40 milionów euro” – przekonują dziennikarze w oparciu o doniesienia z Niemiec. „Lewy” w tym sezonie rozegrał 42 mecze dla Bayernu, w których strzelił 47 goli.

Na którym piętrze Lewandowski ma apartament w Warszawie?

W cenie Robert Lewandowski jako sąsiad. Warszawa, ul. Złota 44, mieszkanie na piętrze 52… i 53… i 54! Trzypiętrowy ultraluksusowy penthouse w centrum stolicy Polski został kupiony za rekordową sumę.

Ile mieszkań ma Robert Lewandowski?

Lewandowski posiada łącznie trzy wspaniałe nieruchomości. Robert Lewandowski jako piłkarz niemieckiego klubu Bayern Monachium najwięcej czasu spędza w swojej rezydencji znajdującej się w stolicy Bawarii w luksusowej dzielnicy Bogenhausen.

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: