ile kosztuje wymiana tarcz i klocków hamulcowych toyota corolla

Ile kosztuje wymiana tarcz i klocków przód i tył?

Cena samej usługi wymiany tarcz dla jednej osi zawierać się będzie w kwocie 100-180 zł. Ile zapłacimy dodatkowo za części to już zależy od producenta. Najtańszy zestaw tarcz z klockami do standardowego pojazdu może kosztować nawet tylko 200 zł, a markowy zbliżyć się do 700 zł.

Ile kosztuje wymiana klocków hamulcowych i tarcz?

Jaki jest koszt wymiany tarczy i klocków hamulcowych w samochodzie? W przypadku jednej osi to wydatek rzędu 100-200 zł, gdy usługa realizowana jest w warsztacie. Oczywiście, do kwoty tej należy dodać także zakup części.

Ile kosztuje wymiana tarcz i klocków przód?

Koszt wymiany tarcz oraz klocków to od 100 do 150 zł. Ceny samych tarcz są bardzo zróżnicowane. Standardowe, niewentylowane i kompatybilne z najbardziej znanymi modelami, można kupić za kilkadziesiąt zł.

Ile kosztuje wymiana klocków hamulcowych toyota?

Za wymianę kompletu klocków zapłacisz ok. 60-80 zł.

Ile kosztuje wymiana hamulcow tylnych?

Jaki jest średni koszt usługi Wymiana klocków hamulcowych tył w warsztatach ? Koszt wykonania usługi Wymiana klocków hamulcowych tył waha się w granicach od 1 PLN do 500 PLN. Średni koszt usługi Wymiana klocków hamulcowych tył to 86 PLN.

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: