ile kosztuje podłączenie pod komputer w serwisie toyota

Ile kosztuje podłączenie pod komputer?

Cena tego typu usługi wynosi średnio 90 – 130 zł. Inną opcją jest diagnostyka auta z kasowaniem błędów bez drukowania raportu. Średnia cena tego typu usługi będzie o około 5 – 10 zł niższa.

Ile za podłączenie komputera do samochodu?

Koszt wykonania usługi Diagnostyka komputerowa samochodu waha się w granicach od 1 PLN do 500 PLN. Średni koszt usługi Diagnostyka komputerowa samochodu to 66 PLN.

Ile kosztuje komputer do samochodu?

Skanery diagnostyczne kosztują 70 – 100 zł. O wiele więcej trzeba wydać na prawdziwy komputer diagnostyczny. Urządzenie dla profesjonalistów kosztuje od 2 do nawet 40 tys. zł., w zależności od oferowanych możliwości.

Ile kosztuje usuniecie bledu w samochodzie?

Koszt wykonania usługi Kasowanie kodów błędów w samochodzie waha się w granicach od 10 PLN do 1200 PLN. Średni koszt usługi Kasowanie kodów błędów w samochodzie to 63 PLN.

Gdzie można podłączyć samochód pod komputer?

Wystarczy udać się do odpowiedniego warsztatu, gdzie fachowiec podłączy komputer samochodowy pod podręczny laptop i po chwili już wiadomo, co zakłóca funkcjonowanie pojazdu, a także jaki jest jego stan techniczny.

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: