co ile wymiana filtra paliwa diesel toyota corolla d4d

Ile kosztuje wymiana filtra paliwa w dieslu?

Średni koszt wymiany filtra paliwa w warsztacie mechanicznym zależy od typu samochodu oraz rodzaju filtra. Koszt wymiany w warsztacie waha się od 70 do 120 zł w zależności od lokalizacji i rodzaju silnika.

Co ile wymiana filtra paliwa 2.0 TDI?

Najczęściej zaleca się wymianę filtra paliwa po pokonaniu od 30 000 do nawet 120 000 km w niektórych autach japońskich. Jeśli jednak dystans, który przejeżdżamy w ciągu roku, to około 10 000 km, wówczas warto wymieniać filtr paliwa cyklicznie co roku.

Co ile wymiana filtra paliwa w 1.6 TDI?

Zatem co ile wymiana filtra paliwa 1.6 HDI czy 1.9 TDI jest konieczna? W celu gwarancji ochrony i poprawnego funkcjonowania układu najlepiej robić to przynajmniej co 30 000 kilometrów. Ponadto, przy użytkowaniu silników Diesla, zaleca się dokonywanie takiej wymiany przed każdą zimą.

Jak długo trwa wymiana filtra paliwa?

Wymiana filtra paliwa musi być wykonana dokładnie, aby nie dochodziło do wycieków paliwa lub zapowietrzenia układu. W ACS dokonasz wymiany filtra paliwa w silnikach typu: benzyna oraz diesel. Wymiana jest szybka i trwa od 15 do 30 minut.

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: